PROJEKTOWANIE BUDOWA PRZEMYSŁOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

ZESTAWY NAPOWIETRZAJĄCE

Flotacja przy pomocy rozpuszczonego powietrza stanowi jedną z metod oddzielania zawiesin stosowaną powszechnie w oczyszczaniu ścieków. Kłaczki zawiesin po koagulacji oraz drobne pęcherzyki powietrza łączą się, i w konsekwencji wypływaja na powierzchnię. Drobne pęcherzyki powietrza powstają na wskutek dekompresji wody, która w saturatorze została nasycona powietrzem atmosferycznym.

Saturacja w zdecydowanym stopniu zwiększa efektywność flotacji. Potwierdzono spadek, lub całkowite zatrzymanie odpływu aglomeratów z flotatorów. Wpływa to znacząco na jakość odprowadzanych ścieków, i wysokość CHZT jak i BZT5.

Do zestawów saturacyjnych, na życzenie klienta, instalujemy ozonatory, usprawniające proces higienizacji ścieków i redukcji odorów.

Zapraszamy do obejrzenia zestawu na filmie :Szczegółowe informacje, otrzymacie państwo, kontaktując się z naszymi Specjalistami. Dane kontaktowe w dziale KONTAKT
Jeżeli ścieki podczyszczone mają być odprowadzane do środowiska naturalnego, proponujemy systemy biologicznego doczyszczania w oparciu o osad czynny,
SBR ( Sequence Batch Reactor), MBR ( Membrane Reactor ), MBBR ( zawieszone złoże ruchome ).01

ProfesjonalnaAnaliza

>>
Przed przystąpieniem do zadania wykonujemy analizę, potrzeb Klienta.
02

SprawdzoneUrządzenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę urządzeń.
03

DostosowanieChemii

>>
Dostarczamy niezbędne chemikalia: Koagulanty, Flokulanty, Inne